OBIEKT Sprawdź, co Cię czeka w naszym obiekcie

Udogodnienia dla naszych gości znajdujące się w obiekcie Hubertus

Restauracja

Przepyszne, zdrowe  domowe posiłki w stylu wiejskim i nie tylko, przyrządzane według tradycyjnych rodzinnych przepisów zachwycą swoim smakiem każdego naszego gościa. Nasza restauracja jest do dyspozycji naszych wczasowiczów, zarówno tych odpoczywających w naszym ośrodku, jak i tych przebywających przejazdem.  Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji imprez okolicznościowych od małych spotkań w gronie rodzinnym po niezapomniane bale.

Wypożyczalnia rowerów

Niezapomniana przejażdżka rowerem po Mierzei Wiślanej wraz z rodziną są w zasięgu ręki. Ten piękny zakątek gminy Stegna warto zwiedzić na rowerze. Mamy tutaj wiele dostępnych szlaków rowerowych. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych gości hotelowych oferujemy rowery w ramach wypoczynku. 

Połów ryb

Dla miłośników wędkarstwa przygotowaliśmy nie lada rozrywkę. Staw rybny w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka czeka na miłośników wędkarstwa rekreacyjnego. To istny raj dla wędkarzy.

Nordic walking

Ten dość popularny na świecie sport ma rzesze swoich zwolenników. Mogą go uprawiać zarówno starsi jak i młodzi. Sprzęt do NordicWalking wraz z instruktorem czekają na naszych gości.

Grill

Wieczorne lub popołudniowe spotkania integracyjne mogą urozmaicić potrawy przyrządzone z naszego grilla. Wieczorem w  plenerze wśród bujnej przyrody i zapachu smacznych grillowanych potraw, poczujesz się jak na leśnej polanie. Rozłóż  się na miękkiej trawie i wyluzuj.

Altana

Duża altana da schronienie naszym gościom przed słońcem. Aż miło posiedzieć w cieniu w upalny dzień i zjeść np. posiłek na powietrzu.

Plac zabaw

Dla najmłodszych dzieci przygotowaliśmy nowoczesny plac zabaw, który umili pobyt nie tylko samym milusińskim, ale też ich rodzicom, chcącym złapać nieco wytchnienia od swoich latorośli.

Rozrywka dla dzieci i młodzieży

W naszym ośrodku pomyśleliśmy również o rozrywce dla całej rodziny. Nastolatki świetnie spędzą czas grając np. zespołowo w piłkarzyki również z rodzicami czy osobami dorosłymi.

Parking dla gości

Dla naszych gości oferujemy ogrodzony bezpłatny parking.